Címlap Közélet Dandártáborno...

Dandártábornokká léptették elő Gulyás Zsolt megyei rendőrfőkapitányt!

Áder János köztársasági elnök nemzeti ünnepünk, március 15-e és április 24-e, Szent György napja, egyben a rendőrség napja alkalmából állami elismeréseket és előléptetéseket adott át csütörtökön a Sándor-palotában.

Az államfő kinevezte rendőr dandártábornokká dr. Gulyás Zsolt r. ezredest, a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrfőkapitányát.

Gratulálunk!