Címlap Közélet Felállították...

A székesegyház előtti karácsonyfa idén Árpádtetőről érkezett. Kedden délután állították fel, az angyalt ábrázoló csúcsdíszt a pécsi Szent Mór Iskolaközpont tanulói készítették.