Mély megrendüléssel tudatjuk kedves közönségünkkel és művésztársainkkal, hogy Zadravecz Ferenc, a Pannon Filharmonikusok hegedűművésze, aki 30 éve volt a II. hegedű szólam tagja, elhunyt. Hosszan tartó, súlyos betegsége ellenére tartással látta el a feladatát, mindvégig optimista volt és hitt a teljes felépülésben. Vágyott a zenekarba, szeretett muzsikálni, örömmel töltötte el, hogy a most zárult évad második felében újra játszhatott. Halálának hírét megdöbbenéssel fogadta a társulat. Nyugodj békében Feri!
– közölték a zenekar közösségi oldalán.
A zenekar az elhunyt művészét saját halottjának tekinti. A búcsúztatóról egy későbbi időpontban adnak tájékoztatást.




















