A pécsi önkormányzat szolgáltatói és felügyelete hétfőtől a korábbi nyitvatartási rend szerint fogadják az ügyfeleket.

A kormány által meghirdetett egészségügyi veszélyhelyzet továbbra is érvényben van, ezért a Búza téri irodában megjelenő pécsiektől az alábbi óvintézkedések betartását kérik:
- Az ügyintézés és a várakozás során kötelező a maszk (vagy a szájat takaró kendő, sál) viselése.
- Annak érdekében, hogy a biztonságos távolság tartható legyen, korlátozott számú ügyfél tartózkodhat egy időben az ügyféltérben. Azt kérik, hogy a hostessnél jelezze, milyen ügyben, melyik szolgáltatóhoz érkezett. Várakozni az épület bejárata előtt lehet.
- Az ügyfélszolgálati irodába a bejárati ajtó mellett elhelyezett kézfertőtlenítő használatát követően lehet belépni.
A pécsiektől változatlanul azt kérik, hogy lehetőség szerint továbbra is részesítsék előnyben a telefonos, elektronikus, illetve postai úton történő ügyintézést. Amennyiben mégis a személyes ügyintézés mellett döntenek, azt tanácsolják, hogy foglaljanak előre időpontot.




















