A Pécsi Rendőrkapitányság munkatársai, illetve idegen nyelveket beszélő középiskolás diákok idén nyáron is várják a hazai és külföldi turistákat Pécsen.
A Széchenyi téren megnyitott „Tourist Police” pavilonnál bűn- és baleset-megelőzési, valamint turisztikai információkkal állnak az érdeklődők rendelkezésére.

















