Címlap Közélet Ismét gazolna...

Ismét gazolnak a pécsi közterületeken

A pécsi városüzemeltetési társaság augusztus 14. és 18. között ismét nekilát a pécsi közterületek, utak burkolatainak gyomnövények elleni permetezéséhez.

A permetezésekre a reggeli óráktól kerül sor. A felhasznált szerek emberekre és melegvérű állatokra veszélyt nem jelentenek, halakra és vízi szervezetekre ugyanakkor kifejezetten veszélyesek. Közterületen található eszközökre (például gépjárművekre) jutó permetszer károsodást nem okoz.

(Kedvezőtlen időjárás-változás, illetve előre nem látható műszaki probléma a délutáni terveket is módosíthatja – figyelmeztet a Biokom.)