Címlap Közélet Itt a tavasz,...

A fűtött pad az adventi vásár kezdetekor került ki a pécsi főtérre. Voltocrete fűthető betonpadjai a Holcim Magyarország Kft. csökentett karbonlábnyomú cementtermékéből készült, bizonyítva, hogy a beton nemcsak tartós, de gondoskodó és fenntartható alapanyag is.

A fejlesztés széles körű partnerségben jött létre: a pécsi önkormányzat innováció iránti nyitottsága, valamint a Zsolnay Porcelánmanufaktúra Zrt. támogatása tette lehetővé, hogy ez a jövőbe mutató megoldás a város szívében kapjon helyet. A padot nemrég szétszerelte és elszállította a Biokom.