Címlap Közélet Közösség A székesegyhá...

A székesegyház előtt is áll már a karácsonyfa!

A székesegyház előtt minden évben az adventi időszak végén állítja fel a Pécsi Egyházmegye a karácsonyfát. A díszeket a Szent Mór Iskolaközpont diákjai készítették.