A székesegyház előtt minden évben az adventi időszak végén állítja fel a Pécsi Egyházmegye a karácsonyfát. A díszeket a Szent Mór Iskolaközpont diákjai készítették.









Ez is érdekes lehet
Több templom csatlakozik XIV. Leó pápa felhívásához szombat este Pécsen: Imádkozzatok a békéért!
16 órakor gyerekek és 23:30-kor felnőttek előadásában. Megnéztük az egyik főpróbát.
A 10 méter maga ezüstfenyő a Mecsekből érkezett.
Tizenegy helyszínen lesznek fenyők.
40 éves és 16 méter magas. A pécsi mindenki karácsonyfája Magyarmecskéről érkezett csütörtök...
Az első püspök egy bencés szerzetes lett.


















