Hosszú évek hagyományát folytatva idén is megszervezte plüssgyűjtő akcióját a PVSK-Mecsek Füszért vízilabdacsapata a Pécsi Úszóiskolával és a P1 Media Group Zrt.-vel karöltve, a nemes ügyhöz ezúttal is csatlakozott a PTE Deák Ferenc Általános Iskola is.
A csapat tagjai személyesen adták át a játékokat a keleti városrész tagóvodáiba járó gyerekek számára. Az önzetlen segítségnek köszönhetően idén az elmúlt 12 év gyűjtéseit is felülmúlta a plüssök száma, csaknem 700 pécsi óvodásnak varázsolták szebbé a karácsonyát a pécsi pólósok a szurkolók, támogatók, partnerek segítségével. Igazi karácsonyi hangulat várta a csapatot a keleti városrész tagóvodáiban, közös énekléssel, tánccal hangolódtak a vízilabdázók, a gyerekek és az óvodapedagógusok a karácsonyra.


















