15 nap alatt 1500 kilométer. Hét pécsi fiatal is része annak a csapatnak, amelynek tagjai Rómába tekernek a Jubileumi Ifjúsági Találkozóra. Az eseményt július 28. és augusztus 3. között rendezik Rómában, a jubileumi év keretében. A találkozó célja, hogy a világ minden tájáról érkező fiatalok találkozzanak és együtt ünnepeljenek. A rendezvényt a római katolikus egyház szervezi, és a Szentatyával való találkozás is a program része. Összesen negyvenen tekernek, Pécsről heten mennek.

















