Teljesen új köntösbe burkolózott a Pécsi Gyermekklinika sebészeti folyosója a Nevetnikék Alapítvány jóvoltából.
Tavaly a kórtermeket már kifestették az új épületben, illetve a folyosó háttere is elkészült, mire beköltöztek a lurkók. Ezt követően a gyerekek és a Facebook-kommentek ötletei alapján elkészültek és benépesítették Pécs utcáit és a Mecseket az állatfigurák is, amelyek mostanra kerültek fel a falakra. Az osztály kinézetét maga Pécs városa ihlette.



















