Címlap Közélet Mindent elsöp...

Mindent elsöprő erődemonstrációra készül a Fidesz és a Tisza párt is vasárnap

Március 15-ét mindig is imádták a politikusok, ugyanis nagyon könnyen lehet hozzáigazítani az éppen aktuális politikai narratívához a nemzeti ünnepet. Most sincs ez másként, és

érezhetően hatalmas erőkkel szervezi a közönséget a Fidesz és a Tisza is.

A szakértők egybehangzóan állítják: erődemonstráció lesz ez – minden idők „legfontosabb” Békemenetével, illetve Nemzeti Menetével, mindkét politikai formáció ugyanis szeretné azt elérni, hogy lehengerlőnek tűnjön. Ezt pedig órási tömeggel tudják a leglátványosabban demonstrálni.

Magyar Péter így invitál az eseményére:



A Fidesztől Szijjártó Péter telefonál, de sajnos róla nem kaptunk felvételt, így azt nem tudjuk megmutatni.