Két ütemben zajlik az aszfalt-kopóréteg cseréje a Bajcsy-Zsilinszky utcában, a Zólyom utca és az Ipar utca közötti szakaszon.
A Biokom tájékoztatása szerint az I. ütem július 24-én és 25-én, csütörtökön és pénteken zajlik, az útszakasz nyugati oldalán. A munkavégzés során nem lehet a Bajcsy-Zsilinszky utcából a Móricz Zsigmond tér felé behajtani, illetve a Móricz Zsigmond tér keleti szakasza ideiglenesen zsákutca lesz.
A II. ütemet július 29-én és 30-án, kedden és szerdán hajtják végre.
A Zólyom utca a régi Vásárcsarnok északi oldala felől lesz megközelíthető, ezért a Vásárcsarnok körüli szervizút ideiglenesen kétirányú forgalmú lesz. A munkák idejére, július 24-én reggel 8 órától július 25-én 19 óráig, valamint július 29-én reggel 8 órától július 30-án 19
óráig a Vásárcsarnok belváros irányú autóbusz-megállót ideiglenesen áthelyezik a régi Vásárcsarnok mellé. Július 25-étől július 28-ig az autóbuszok a jelenleg üzemelő Vásárcsarnok előtti autóbusz-megállót használják.
A munkaterületen a jelzett időszakokban tilos a várakozás, azaz az utca nyugati oldalán a parkolás ideiglenesen megszűnik.

















