A lezárás miatt a Kálvin utca felől érkezők sem az Ipar, sem a Bajcsy-Zsilinszky utca felé nem tudnak majd tovább haladni, és a Bajcsy-Zsilinszky utcáról sem lehet az Ipar utca felé kanyarodni. Kerülni a Szabadság utca – Nagy Lajos király útja felé lehet.
A lezárás miatt több busz is terelőúton közlekedik majd és kihagyja a belváros felé a Vásárcsarnok megállót.
Kiemelt képünk forrása: Biokom facebook oldala.













