Címlap Közlekedés Forgalmirend-...

Forgalmirend-változás lesz csütörtöktől a pécsi belvárosban

Egy sérült szennyvízvezetéket javítanak a Perczel Miklós utcában. A terület és a szennyvízcső adottságai miatt a munkálatot csak teljes szélességű útzár mellett tudják elvégezni a szakemberek.

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a Perczel utca 11. előtt kb. 50 méter hosszan lezárják az utcát, a Boltív közbe már nem lehet behajtani csütörtöktől. A Munkácsy Mihály utcán (a Kisfaludy Sándor utcától a Városháza közig) mindkét irányba haladhat a forgalom. Az Urológiai Klinika előtt a munkálatok ideje alatt nem lehet parkolni.

Az érintett utcákban figyelje a kihelyezett táblákat, jelzéseket!

Kiemelt képünk forrása: Tettye Forrásház weboldala.