Szeptember 9-én, kedden az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. hálózati karbantartási munkálatokat végez a város két pontján, ezért két forgalmas kereszteződésben sem működnek majd átmenetileg a jelzőlámpák.
A Hunyadi János utca–Aradi Vértanúk utca csomópontban 08:00 és 12:00 óra között, míg a Hungária utca és a Petőfi Sándor utcai kereszteződésben 11:00 és 15:00 óra között a jelzőlámpák az áramszünet miatt nem fognak üzemelni.














