Pécs belterületén 50 km/h helyett 124 km/h sebességgel száguldott egy autó. A mutatványt 312 000 Ft közigazgatási bírsággal és 8 büntetőponttal jutalmazták a pécsi rendőrök.
Bár a számok önmagukban is beszédesek, a valódi tét nem a pénzbírság. Egy ilyen sebességtúllépésnél a sofőrnek esélye sincs váratlan helyzetekben korrigálni, ezzel pedig nemcsak saját, hanem mások életét is kockára teszi – figyelmeztet a BVRFK.
















