A húsvét az ünnepről és a családról szól, de sajnos az utakon nem mindenki a biztonságot választotta.
A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság összesítése szerint nagypéntektől húsvéthétfőig összesen 12 ittas vezetőt szűrtek ki a rendőrök a vármegye útjain. Az ittas sofőrök nemcsak saját, hanem mások testi épségét is veszélyeztették.
Ezen időszak alatt 60 esetben intézkedtek a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt, illetve 19 balesetet helyszíneltek, ezek közül 4 végződött súlyos, 3 könnyű sérüléssel, 12 pedig anyagi kárral járt.




















