A Tüke Busz Zrt. egyoldalúan bérmegállapodás hiányában április 1-vel 5%-os alapbéremelést hajt végre – közölte a SZAKSZ.
A pécsi buszsofőrök kozelmúltbeli sztrájkját szervező társaság szerint a pécsi közlekedési vállalat az alágazaton belül a legkisebb mértékben, éves szinten csak 3,75 %-al növeli a Tüke Busz munkavállalóinak a bérét.
A béremelés végrehajtására vezérigazgatói hatáskörben kerül sor – derül ki Skutnik Tibor Munkáltatói Tájékoztatójából.
















