Címlap Közlekedés Öten haltak m...

Tragédiával végződő balesetek árnyékolták be az elmúlt hétvégéket, egy hét leforgása alatt összesen öten haltak meg a baranyai utakon.

A kerékpáros, a motoros és az autóbaleset áldozatai 24 és 33 év közötti fiatalok voltak, akik útnak indultak, de sajnos nem értek haza.

A rendőrök sokszor elmondták már, hogy a balesetek elkerüléséért a legtöbbet maguk a közlekedők tehetik azzal, hogy a szabályokat betartva, egymásra odafigyelve vesznek részt a közúti közlekedésben!