Címlap Közlekedés Pár napig még...
A vasárnapi felhőszakadásban meghibásodott a Kórház téri forgalomirányító jelzőlámpa vezérlőgép processzorkártyája, amely nem javítható, cserélni szükséges.

A pécsi városüzemeltetési társaság szerint várhatóan augusztus 4-én, hétfőn érkezik meg Pécsre az új kártya, amelyet még aznap beszerelnek és a jelzőlámpát beüzemelik.

A hiba javításáig a csomópontban a lámpafejek sötéten maradnak, ezért fokozott óvatossággal és körültekintéssel kell közlekedni a forgalmas csomópontban.