A pécsi városüzemeltetési társaság szerint várhatóan augusztus 4-én, hétfőn érkezik meg Pécsre az új kártya, amelyet még aznap beszerelnek és a jelzőlámpát beüzemelik.
A hiba javításáig a csomópontban a lámpafejek sötéten maradnak, ezért fokozott óvatossággal és körültekintéssel kell közlekedni a forgalmas csomópontban.















