Címlap Közlekedés Sok autóst me...

Június 4-én a Pécsi Rendőrkapitányság illetékességi területén közlekedésrendészeti ellenőrzést tartottak a rendőrök, amely során 67 közlekedőt ellenőriztek és összesen 58 szabálysértést állapítottak meg.

A két legtöbbet előforduló szabálytalanság a biztonsági öv használatának elmulasztása és az elsőbbségi jog meg nem adása volt.