Címlap Közlekedés Szerdán hó es...

Szerdán hó eshet, a Biokom felkészült!

A pécsi városgazdálkodási cég együttműködik az Országos Meteorológiai Szolgálattal, így a várható időjáráshoz alkalmazkodva az aktuális intézkedéseket meg tudják tenni.

A város 48 pontján már kihelyezték a sózott homokkal feltöltött edényeket, illetve több mint 370 közterületi ponton vannak homokkupacok. A síkosság-mentesítéshez 25 tonna kalcium-klorid és 125 tonna zúzott kő is rendelkezésre áll.

Több jármű készenlétben áll, hogy azokkal eltakarítsák az esetleges havat. Emellett 24 órás hó- és útügyeleti szolgálatot is működtetnek.

Ne feledje! Saját otthona előtt a járdák síkosság-mentesítésért Ön, illetve az adott lakóközösség felel.

Kiemelt képünk forrása: Biokom facebook oldala.