Címlap Közlekedés Tényleg nem h...

Tényleg nem hiányzik senkinek ez az autó?

Nincs túl jó állapotban, nagyjából 25 éves lehet. A kormány alatt kábelek lógnak, az indító szerkezetet valaki már kiszedte az Opelből, amely a Hunyadi és az Anna utca sarkán áll hetek óta.