A változások között van az, hogy az InterCity járatok IC kocsijaiban egységesen 300 Ft-os helyjegyet kell váltani, a vonatok gyorsvonati részében pedig felármentesen lehet utazni.
Áprilistól naponta egy vonatpár, illetve egy pénteki vonat a korábbinál hosszabb útvonalon, Győr és Pécs között közlekedik, így a dél-dunántúli régióból a Balaton is könnyen elérhetővé válik. Sárbogárdon a Gemenc Interrégió és az InterCityk között kétóránként biztosított lesz az átszállás Pécs felé.
A további változásokról a MÁV-Start oldalán érdemes tájékozódni.


















