Címlap Közlekedés BEVEZETTÉK! N...

BEVEZETTÉK! Nem lehet fel- és leszállni a pécsi buszok első ajtaján

Az intézkedésre a kialakult járványügyi helyzet miatt és a buszvezetők egészségének védelmében van szükség. Ez azt is jelenti egyben, hogy átmenetileg megszűnik a menetjegy-váltás lehetősége a buszsofőröknél, tehát a menetjegyéről mindenkinek előre kell gondoskodnia.

A járatokat továbbra is csak érvényes jeggyel vagy bérlettel lehet igénybe venni és utazás közben valamint a megállókban is kötelező a maszk viselése.

Kiemelt képünk illusztráció.