A Biokom munkatársai megdöbbenve tapasztalták hétfőre virradóra, hogy ismeretlen elkövetők a Zsolnay-szobornál lévő körforgalom északnyugati oldalán egy kihelyezett virágos dézsát felborítottak, majd azt a helyszínről eltulajdonították.
Az okozott kár értéke mintegy 60 000 forint. A társaság az ügyben rendőrségi feljelentést tett.
















