Címlap Krimi Fogynak a péc...
Szeptember 3-án a DELTA Program keretében a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a Mecsek kommandósok segítségével egy újabb terjesztőt fogtak el.

A 29 éves férfit azzal gyanúsítják, hogy az elmúlt hónapokban több embernek adott el kristályt Pécsen. A rendőrök egy fogyasztót is elfogtak. A kábítószer gyorsteszt mindkettőjüknél pozitív jelzést mutatott.

A két férfit előállították a rendőr-főkapitányságra, majd kihallgatták őket. A dílert őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását. Ellene kábítószer-kereskedelem, míg a fogyasztó ellen kábítószer birtoklása miatt nyomoz a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság.