Augusztus 17-én riasztották a katasztrófavédelmet egy szentlőrinci panellakáshoz, mivel több napja nem láttak egy idős férfit. A tűzoltók a nyitott ablakon másztak be az ingatlanba, ahol ajtót nyitottak a mentőknek – közölte a Baranya Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
A hatóság emberei egy holttestet találtak, amely majdnem kéthetes volt. A lakók a kellemetlen szag miatt értesítették a hatóságokat.
Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) tájékoztatása szerint egy idős férfi halt meg az érintett lakásban.




















