Címlap Krimi Ismét lelépet...

Ismét lelépett egy fiatal lány az egyik pécsi gyermekotthonból

A Pécsi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó Orsós Amanda Vanessza ügyében.

A 14 éves lány február 1-jén engedély nélkül távozott egy pécsi gyermekotthonból, azóta nem adott életjelet magáról, tartózkodási helye ismeretlen. A felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.

A lány körülbelül 166 cm magas, vékony testalkatú, hosszú, barna hajú, barna szemű. Utolsó ismert ruházata: fehér sportcipő, világoskék farmernadrág, fekete póló, rövid, steppelt dzseki, karika fülbevaló, fekete válltáska.

A Pécsi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható lányt felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyéről információja van, tegyen bejelentést az ingyenes Telefontanú 06-80-555-111-es zöldszámán vagy a 112-es központi segélyhívón.