Címlap Krimi Kiraboltak eg...

Gyógyszertárban fenyegetőzött, majd rabolt egy férfi Pécsen – közölte a rendőrség.

Egy férfi február 22-én nem sokkal délután fél kettő előtt, maszkkal a fején bement az egyik pécsi gyógyszertárba, majd követelte az eladótól a napi bevételt. Miután a pénzt megkapta, elmenekült a helyszínről. Az eset során nem sérült meg senki.

A körülmények tisztázása, valamint a rabló felkutatása folyamatban van. A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság rablás elkövetése miatt nyomoz az ügyben.

(Illusztráció: iStockPhoto)