A rendőrségre február 15-én 11 óra 36 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Pécsen, a Komlói úton bántalmaztak egy férfit.
A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a 40 éves férfi egy korábbi nézeteltérés miatt összeszólalkozott egy 33 éves férfival, amelynek az lett a következménye, hogy vitapartnere és három társa különböző eszközökkel estek neki és az autójának Pécsen, a Komlói úton.
A rendőrség tájékoztatása szerint 40 éves férfi az eset során megsérült, a mentők kórházba szállították. A rendőrök a négyfős társaságból két férfit már előállítottak, elszámoltatásuk folyamatban van, másik két társukat még keresik az egyenruhások.
A Pécsi Rendőrkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja a történtek körülményeit.
Az esetről kamerafelvétel is készült egy autós jóvoltából.

















