Címlap Krimi Négyen támadt...

A rendőrségre február 15-én 11 óra 36 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Pécsen, a Komlói úton bántalmaztak egy férfit.

A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a 40 éves férfi egy korábbi nézeteltérés miatt összeszólalkozott egy 33 éves férfival, amelynek az lett a következménye, hogy vitapartnere és három társa különböző eszközökkel estek neki és az autójának Pécsen, a Komlói úton.

A rendőrség tájékoztatása szerint 40 éves férfi az eset során megsérült, a mentők kórházba szállították. A rendőrök a négyfős társaságból két férfit már előállítottak, elszámoltatásuk folyamatban van, másik két társukat még keresik az egyenruhások.

A Pécsi Rendőrkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja a történtek körülményeit.

Az esetről kamerafelvétel is készült egy autós jóvoltából.