Február 7-én, szombaton ismét megrendezik a Farsangoló HANGoskodást a Bóbita Bábszínházban, ahol pöttömszínházi és bábelőadásokkal, valamint bábkészítő foglalkozással várják a közönséget.
Az immár hagyománnyá vált télűző mulatságot minden évben a fiatalon az égi bábjátékosok közé szegődő kollégának, Hang Gábornak ajánlják, aki felejthetetlen komikus és drámai alakítások emlékét és a játék szeretetét, tiszteletét hagyta örökségül.
Ezen a napon adják át a délutáni előadást követően a Hang Gábor-díjat, amit a társulat egy tagja kap meg minden évben a kollégák titkos szavazatai alapján.


















