Címlap Meteor Ismét felkerü...
A pécsi városüzemeltetési társaság elkezdte kihelyezni a napvitorlákat Pécs belvárosában.
 

Bár az elmúlt hetek kicsit hűvösek voltak, viszont az előrejelzések szerint jövő héten akár a 30 fokot is elérheti a hőmérséklet, így mindenképpen jó szolgálatot tehetnek a jól ismert árnyékolók.