Címlap Meteor Itt a jó idő,...

A pécsi távhőszolgáltató április 22-én, azaz ma leállítja a fűtészolgáltatást.

A Pétáv szerint a meteorológiai előrejelzések alapján a következő napokban az átlaghőmérséklet jellemzően 16-19 °C körül alakul, ezért az ügyfelekkel kötött megállapodás alapján a társaság április 22-én leállítja a fűtésszolgáltatást.

A lakóközösségek egyéni igényeik szerint április 22. után is igényelhetik a fűtést, képviselőiken keresztül az ügyfélszolgálaton rendelhetik meg a szolgáltatást.