Címlap Meteor Itt a nyár? 3...

Itt a nyár? 30 fok is lehet a héten, elő a naptejet

Intenzív felmelegedés veszi kezdetét vasárnap

Bár a Balcsiban még nem mártóznánk meg (annak vize 13 fokos), de lassan elő lehet venni a fürdőruhákat!

24-30 Celsius-fok is lehet

a héten.

A legmelegebb kedden lesz.

Eddig ez a május elég izgalmasan alakul: május 4-én hidegrekord dőlt meg, -4 fok volt Zabaron, most pedig itt van. Megérkezett a nyár.

Kapaszkodjunk meg, mert

szerdán újabb hidegfront jön,

de szerencsére csak kisebb lehűlést hoz.