Címlap Meteor Visszakacsint...

Visszakacsintott a tél: hózápor lepte el Pécset és a Mecseket

Videó!

A meteorológiai tél utolsó napján intenzív hózápor lepte el Pécs városát, s ugyan a belvárosban (egyelőre) nem marad meg a lepel, a Mecsek szépen kifehéredett. Remeterét például így nézett ki délután három órakor:

További képek olvasóinktól: