Ismét jó hírt kaptak a pécsi autósok
Felszabadult egy forgalmas kertvárosi csomópont.
Végre: elkészült a forgalmas közlekedési csomópont Nagyárpádon
Bár a jelzőlámpák egyelőre próbaüzemben működnek.
Eredménytelen lett a pécsi villanybusz-közbeszerzés
Igaz, nem volt nagy a tülekedés...
Ez igen: 180-nal repesztett egy nő a 6-os úton
Azt mondta a rendőröknek, hogy próbakörre vitte a járgányt...
VIDEÓ! 334 km/h! Ennyivel száguldott az autó ezen a pécsi pályán
Szabad szemmel szinte láthatatlan volt! Mutatjuk!
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.





















