Címlap Rövidhírek A Kossuth tér...

A Kossuth téri kormányablakban pénteken nem lesz ügyfélfogadás

A Baranya Megyei Kormányhivatal tájékoztatása szerint az áramszolgáltató végez karbantartási munkálatokat, ezért az épületben április 9-én, pénteken nem lesz áram.

Az ügyfeleket ezen a napon is fogadják előzetes időpont egyeztetés után Pécsett a Szántó Kovács János utca1. és az Aidinger János út 43. sz. alatti kormányablakokban.

Kiemelt képünk illusztráció.