A Pécsi Egyházmegye tájékoztatása szerint az urnatemetőt keddenként lehet felkeresni délután fél 3 és fél 6 között. Ám nem a főbejáraton, hanem a sekrestyefolyosón keresztül lehet megközelíteni, ami a Király utcáról nyílik. Érkezéskor csengetni kell. A látogatás során a maszk viselése kötelező.
A Lyceum templom közössége vasárnaponként délelőtt 11 órakor a Hunyadi utcai Pálos templomban vehet részt szentmisén.
Kiemelt képünk forrása: pecsiegyhazmegye.hu.



















