Címlap Egyetem Elérték a Hol...

Elérték a Holdat a pécsi egyetemisták!

A Pécsi Tudományegyetem nemzetközi, biciklis kihívása június 26-án indult el. Sikerült közösen letekerni a 384.400 kilométert, azaz a Föld Hold távolságot. Ehhez mindössze két hónapra volt szükség. Több, mint hatszázan vettek részt az akcióban, aminek még nincs vége. Szeptember közepéig a cél, hogy a biciklisek közösen visszatekerjenek a Földre.