Címlap Rövidhírek Ismét itt az ...

Ismét itt az „Álomút” rajzpályázat

Ebben az évben is általános iskolások alkotásait várják, amelyek közül a legjobbak az utakat pásztázó útellenőri autók oldalát díszítik majd egy évig. A szervezők idén elektronikus formában várják a rajzokat és azt kérik: a képek témája most is az utakhoz, munkagépekhez, közlekedéshez kapcsolódjon.

A nevezéseket január 15-ig várják, a felhívás részletei a Magyar Közút internetes oldalán érhetőek el.

Kiemelt képünk a Magyar Közút Zrt. facebook oldaláról származik.