Elmondta:a korábbi őszi időszakokhoz képest idén magasabb lesz a vizsgázói létszám. A szokásosnál több lesz az emelt szintű érettségi, és most vizsgáznak azok is, akik előre hozott érettségit akartak tenni tavasszal, de akkor nem lehetett azokat megtartani.
A nagy vizsgázói létszámú iskolákban tanítás nélküli munkanapok is lehetnek az érettségi időszakában annak érdekében, hogy elkerüljék a zsúfoltságot az épületekben, és tartható legyen a védőtávolság.
Egyelőre nincs szó arról, hogy ne tartanák meg a szóbeliket.



















