Címlap Koronavírus Pécsett továb...

Pécsett továbbra is kötelező a maszk viselése a közterületeken

A kormány február 1-jéig hosszabbította meg a járvány miatt hozott korlátozó intézkedéseket. Ezzel együtt továbbra is érvényben van az a novemberi pécsi rendelet, amely kimondja, Pécsett néhány zöldterület kivételével mindenhol kötelező a maszkhasználat. Ugyanis az önkormányzati rendelet időbeli hatálya igazodik a kormányrendelethez.

Kiemelt képünk illusztráció.