Címlap Baranya Nagyon menő M...

Nagyon menő Merciket és Skodákat kaptak a pécsi rendőrök!

A négy új Skodát és Mercedest a napokban adta át dr. Gulyás Zsolt megyei rendőrfőkapitány Pécsett. Az új járművek téli- és nyári gumiabronccsal is rendelkeznek, légkondicionálóval vannak ellátva és biztonságosan elhelyezhető bennük a rendőrök felszerelése is.

Az új autók rendszerbe állításával a főkapitányság járőr-gépjárműveinek átlagos életkora tovább csökkent.

Kiemelt képünk forrása: police.hu.