Címlap Szórakozás Idén is vízip...

Pécs idén is csatlakozott az Országos Vízipisztoly-csatához, amit a Magyar Fürdőszövetség hirdetett meg. Augusztus 23-án 13 órától, a Hullámfürdőben várnak mindenkit, aki részt szeretne venni a rekordkísérletben. Az első száz, vízipisztollyal érkező fürdővendég aznap délután ingyen strandolhat. A cél, hogy a 2023-as 5900 főnél többen legyenek országszerte. Tavaly 5500 résztvevője volt a rekordkísérletnek.

 

Az akciót a Magyar Rekord Egyesület mint központi szervező koordinálja. Minden egyes helyszínt online módon, internetes alkalmazáson keresztül elektronikus, valós idejű kép- és hangkapcsolattal kötnek össze. A rekordkísérlet 14 órakor indul, és 15 percen át kell a vízipisztoly-csatának folyni minden helyszínen.

Időpont: augusztus 23., szombat 14:00 és 14:15 között
Helyszín: Pécsi Hullámfürdő