Címlap Szórakozás Működnek az i...

Működnek az ivókutak és a szökőkutak!

Videó

Pécs területén 24 szökőkutat, valamint 35 ivókutat és 8 csobogót üzemeltet a Biokom, de ezek eddig csak nyáron működtek. Idén úgy döntött a városüzemeltető cég, hogy indoklolt lenne már áprilisban beüzemelni a szökőkutakat és az ivókutakat. Erre tavaly mi is felhívtuk a figyelmüket. Köszönjük!