A pécsi városüzemeltetési társaság a Király utca gömbkőris fasorában február 2–án és 3-án (hétfőn és kedden) 8:00 és 14:00 óra között faápolási, metszési munkákat végez. A beavatkozás mintegy 25 fát érint.
A munkák során kizárólag az épületekhez, kirakatokhoz, lámpatestekhez érő, illetve a közlekedési űrszelvénybe vagy kitelepülések útjába eső ágak visszametszése történik.
A munkavégzés ideje alatt kisebb forgalmi akadályokra lehet számítani, de a közlekedés folyamatosan biztosított marad. A kitelepülések bútorzatát szükség esetén előzetesen érdemes átrendezni. A legforgalmasabb ebédidőszakban igyekeznek a vendéglátóhelyek működését nem zavarni.


















