Címlap Természet Ismét irtják ...
Az országos szúnyoggyérítési program keretében az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság földi-kémiai szúnyoggyérítést végeztet Pécs város területén augusztus 21-én, csütörtökön a napnyugta utáni időszakban. Tartaléknap: augusztus 22.

A Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakmai javaslata alapján a kezelés az alábbi településrészeket érinti:

  • Makárdomb
  • Szkókó
  • Tiborc u. 6-os út közötti terület
  • Erzsébet telep a Hársfa út és a Wass Albert út között
  • Szabolcsfalu