Címlap Tűz Fabódé lángol...

Fabódé lángolt Pécsen

Huszonöt négyzetméteres fabódé égett kedden este Pécsett, a Szigeti tanyán.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a teljes terjedelmében égő építményt a pécsi hivatásos tűzoltók vízsugárral eloltották. A helyszínen egy ember tartózkodott, a mentősök könnyű sérülésekkel szállították kórházba.